Outer Wilds - jedna z najlepszych gier indie 2020 roku otrzyma dodatek

Echoes of the Eye.

Podczas prezentacji gier Annapurna Interactive zapowiedziano pierwszy - i jedyny, jak twierdzą twórcy - dodatek do Outer Wilds, czyli jednej z najbardziej docenianych produkcji niezależnych ostatnich lat.

Rozszerzenie Echoes of the Eye zadebiutuje 28 września. DLC trafi jednocześnie na Steama, do Epic Games Store, na konsole Xbox oraz PlayStation.

„Członkowie programu kosmicznego wykryli anomalię, której nie daje się powiązać z żadnym ze znanych miejsc układu słonecznego. Zapakuj latarkę i przygotuj się na konfrontację z najmroczniejszymi tajemnicami najdalszych rubieży kosmosu...” - czytamy w opisie dodatku.

Podstawowa gra została uznana za najlepszy tytuł 2020 roku chociażby w prestiżowym plebiscycie BAFTA. To przygoda przedstawiająca losy postaci, która musi rozwiązać zagadkę ginącego układu słonecznego, odradzając się nieustannie w pętli czasowej i wyruszając za każdym razem po inne wskazówki na różnych małych planetach.

Co ciekawe, scenarzystka Outer Wilds oraz Echoes of the Eye pracowała wcześniej nad dodatkami do The Outer Worlds. Podobieństwo tytułów zawsze bawiło część graczy.

„Tak, pracowałam nad nadchodzącym DLC do Outer Wilds, jak też nad DLC do Outer Worlds. Pracowałem nad dodatkiem do Outer Wilds w tym samym czasie, co nad rozszerzeniem Outer Worlds... Jestem wcieleniem chaosu” - napisała Kelsey Beachum na Twitterze.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami