Horizon Forbidden West może być przesunięte na 2022 rok

Ostrzega dziennikarz.

  • Informacja pochodzi od znanego dziennikarza
  • Jeff Grubb podkreśla, że nie jest jednak potwierdzona

Dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb słyszał doniesienia, że premiera Horizon Forbidden West mogła zostać przełożona na 2022 rok, a kolejna odsłona State of Play odbędzie się dopiero we wrześniu. Obie nowiny nie są potwierdzone.

Redaktor serwisu GamesBeat przekazał wieści podczas podcastu Giant Bomb. Odcinek jest dostępny tylko dla użytkowników Premium, a więc za opłatą, ale kiedy plotka dotarła do Reddita, Grubb osobiście skomentował wpis, zaznaczając, że informacje nie są pewne.

„Tak, właściwie to właśnie powiedziałem” - napisał. „Próbowałem jednocześnie podkreślić, że to są rzeczy, które słyszałem, a nie coś pewnego”.

hor_2
Sequel Zero Dawn trafi też na PS4, ale twórcy przekonują, że starsza konsola Sony nie ogranicza gry

Jeszcze na początku czerwca szef PlayStation Studios uspokajał, że Forbidden West może zadebiutować pod koniec 2021 roku, choć decyzji jeszcze nie podjęto:

„Jeśli chodzi o Horizon, sądzimy, że jesteśmy na dobrej drodze do premiery w okresie świątecznym [2021 roku - red.]” - tłumaczył Hermen Hulst na oficjalnym blogu PlayStation. „To nie jest jeszcze jednak pewne i ciężko pracujemy, abyśmy mogli przekazać wam wieści tak szybko, jak tylko się da”.

Horizon Forbidden West trafi nie tylko na PS5, ale również PS4. W grze powraca rudowłosa Aloy, która z pomocą nowych gadżetów zmierzy się z kolejnymi wrogami - zarówno ludźmi, jak i maszynami. Jak wskazuje tytuł, akcja rozgrywa się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami