Fortnite uśmiercił ulubioną postać graczy?

Spoczywaj w pokoju, Krzaczorze.

Krzaczor (w angielskiej wersji Bushranger), jeden z NPC na mapie Fortnite, najwyraźniej nie żyje. Odwiedzając w świecie strzelanki miejsce, w którym powinien się pojawić, gracze znajdują świeżo wykopany grób, wraz z dekoracją w formie kwiatów.

Zgodnie z raportami internautów, w okolicach grobu słychać „spokojną muzykę”, a Krzaczora nie można nigdzie znaleźć. Fani żegnają postać, między innymi w licznych wpisach na Twitterze. Odwiedzają też miejsce pochówku, aktywując emotkę płaczu.

Niektórzy mają jednak nadzieję, że grób nie należy do Krzaczora, a dziecka-kosmity, którym, zgodnie z fabułą, NPC od niedawna się zajmował. Dla graczy byłaby to zdecydowanie łatwiejsza do zniesienia strata, biorąc pod uwagę, jak lubiany jest Bushranger.

Teorię o ocalałym Krzaczorze zdaje się potwierdzać fakt, że jeżeli Epic Games decyduje się usunąć NPC z gry, to nigdy nie następuje to w środku sezonu, a pomiędzy nimi. Fani postaci liczą więc, że jeszcze powróci, przy czym niektórzy uważają, że zamienił się w drzewo lub został porwany.

Krzaczor był dawniej dostępny jako skin, a twórcy nie mogą odebrać graczom zakupionych dóbr, co oznacza, że nabywcy skórki wciąż mogą się wcielić w liściastego bohatera.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami