Pokemon Unite - leczenie, jak odzyskać zdrowie

Regeneracja HP.

Walka to podstawa rozgrywki w Pokemon Unite, a więc oczywiste jest, że nasza postać zostaje czasem ranna. Uleczyć mogą nas towarzysze, jeśli grają klasą typu Support (wsparcie), jednak sami też możemy odzyskać utracone punkty zdrowia.

Przede wszystkim, regenerować HP możemy w strefach Goal Zone (1) należących do naszej drużyny. To małe okrągłe obszary, w których przeciwnicy zdobywają punkty. Wystarczy że staniesz wewnątrz Goal Zone, a zaczniesz odzyskiwać zdrowie.

leczenie11

Druga metoda leczenia postaci to zbieranie owoców (2), które można znaleźć na mapie. Wystarczy, że wejdziesz w taką znajdźkę, a od razu zobaczysz zielone cyfry (3) pokazujące ile HP odzyskał twój Pokemon.

leczenie2

Leczenie może też aktywować się podczas gry w zależności od tego, jaki przedmiot wyposażysz. Przykładowo, Ogryzek (Leftovers) sprawia, że regenerujesz zdrowie, gdy nie walczysz.

Więcej porad:

Spis treści: Pokemon Unite - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami