Dodatek do Ghost of Tsushima zachwyca - nowe screenshoty z Wyspy Iki

Uroki Japonii.

Przedstawiciele studia Sucker Punch przygotowali nowy zestaw screenów z Ghost of Tsushima: Wyspa Iki. Opublikowane obrazki obrazują różnorodność nowych terenów z dodatku.

Możemy przyjrzeć się na przykład formacji skalnej zwanej Saruiwa - to „Małpia Skała”, którą do dziś można podziwiać na prawdziwej wyspie Iki.

wyspa_iki_ghost_of_tsushima_2
wyspa_iki_ghost_of_tsushima_3

Podobnie jak w przypadku Cuszimy, twórcy korzystają nie tylko z autentycznych miejsc, ale wzbogacają fikcyjny świat o wymyślone obszary, by urozmaicić środowisko. Jedna z takich lokacji to wąwóz Senjo czy też różne zabudowania.

wyspa_iki_ghost_of_tsushima_4
wyspa_iki_ghost_of_tsushima_1
wyspa_iki_ghost_of_tsushima_5

Pełną galerię można obejrzeć na Facebooku marki PlayStation.

Wyspa Iki to fabularne rozszerzenie Ghost of Tsushima. Bohater wyruszy na podróż na mniejszą wyspę, na której podobno osiedliło się „tajemnicze mongolskie plemię”. Nowy obszar ma różnić się od głównej lokacji pod względem roślinności i ukształtowania terenu.

Dodatek wchodzi w skład Edycji Reżyserskiej, za którą przyjdzie zapłacić minimum 299 zł (na PS4). Posiadacze podstawowej wersji mogą skorzystać z opcji wykupienia upgrade'u, by zyskać dostęp do nowego obszaru.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami