A Plague Tale: Innocence za darmo od 5 sierpnia - w Epic Games Store

Dziś udostępniono Train Sim World 2.

Epic Games Store ogłosiło, że już 5 sierpnia - o godzinie 17:00 polskiego czasu - udostępni cenione A Plague Tale: Innocence do pobrania za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Drugim gratisowym tytułem jest Speed Brawl, tego samego dnia. Obie wymienione produkcje będzie można zdobyć bezpłatnie i zatrzymać na zawsze: wystarczy przez tydzień przypisać tytuły do konta.

A Plague Tale: Innocence osadzone jest w średniowieczu - w trakcie plagi, którą roznoszą krwiożercze hordy szczurów. Młoda dziewczyna - Amicia - musi uciekać z dworu z młodszym bratem Hugo, aby uniknąć nie tylko zarazy, ale też polujących na dziedzica rycerzy.

Speed Brawl to zgoła odmienna produkcja, stawiająca na dynamiczną bijatykę w dwóch wymiarach. Akcję obserwujemy z boku, budując combosy i rozprawiając się z oponentami na zamkniętych arenach.

Obecnie ściągnąć można dwie inne pozycje. Pierwszą jest dynamiczna strzelanka Mothergunship z mnóstwem przeróżnych broni, a drugą symulator kolejnictwa Train Sim World 2.

Aby pozyskać wszystkie wymienione pozycje, na kartach katalogowych poszczególnych gier, należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko przez tydzień - do czasu udostępniania kolejnych tytułów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami