Norman Reedus z maskotką z Silent Hill. Gracze próbują rozgryźć post aktora

O co chodzi?

Norman Reedus - aktor znany graczom przede wszystkim z Death Stranding - opublikował GIF-a, na którym pozuje z maskotką znaną z Silent Hill 3. Sprowokowało to oczywiście fanów do spekulacji.

Poniżej umieszczamy zrzut ekranu z profilu aktora. Animowany obraz możecie znaleźć na Instagramie, lecz ostrzegamy - zawiera migoczące, jaskrawe kolory i zapewne może wywołać atak epilepsji.

reedus_silent_hill_3_maskotka

Warto przypomnieć, że Reedus miał wystąpić w grze Silent Hills, którą projektował Hideo Kojima. Tytuł został ostatecznie anulowany. Gracze podejrzewają jednak, że produkcja może zostać wznowiona.

Niektórzy sądzą, że post aktora może dotyczyć nowej odsłony cyklu. Plotki o nowych częściach Silent Hill krążą w internecie od wielu miesięcy.

Reedus nie komentuje plotek i spekulacji fanów, podobnie jak Konami. Warto przypomnieć, że polskie Bloober Team podpisało niedawno umowę z japońską firmą, w ramach której zespół z Krakowa ma pracować nad „nowymi treściami”. Wielu graczy podejrzewa, że chodzi właśnie o cykl Silent Hill.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami