Jak gramy w Mass Effecta? Infografika pokazuje wybory z Edycji Legendarnej

Biedny Mordin...

Uwaga na spoilery. Tekst dotyczy różnych mniej i bardziej istotnych wyborów, które wpływają na przebieg wydarzeń i los niektórych bohaterów serii Mass Effect.

Deweloperzy z Bioware opublikowali na Twitterze infografikę prezentującą różne dane na temat decyzji podejmowanych przez graczy spędzających czas w Mass Effect: Edycja Legendarna.

Okazuje się chociażby, że 40 procent odbiorców zdecydowało się ocalić Kaidana, a nie Ashley podczas misji na Virmirze. Najczęściej wybieranymi członkami drużyny są Garrus, Tali czy Liara - w pierwszej szóstce najpopularniejszych postaci nie znalazł się Mordin czy Thane.

Inne interesujące statystyki:

  • Mordin ma najmniejsze szanse na przeżycie Misji Samobójczej
  • Wrex przeżył misję na Virmirze u 94 procent graczy
  • Tylko 4 procent graczy wygnało Tali
  • Prawie 70 procent użytkowników uderzyło reporterkę
  • Aż 93 procent graczy ocaliło królową Rachni, by potem sprzymierzyć się z nią w Mass Effect 3

Mass Effect: Edycja Legendarna zadebiutowała w maju na PC i konsolach - z możliwością uruchomienia na platformach nowej generacji, lecz bez specjalnych ulepszeń na PS5 czy Xbox Series X. Pierwsza odsłona doczekała się największych zmian w oprawie wizualnej, choć nadal nie jest to pełny remake.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami