Cyberpunk 2077 - gracze chcą DLC z Prorokiem Garrym

Mają też inne propozycje.

Fani Cyberpunk 2077 sądzą, że Gerald Winkler - znany lepiej jako Prorok Garry - powinien otrzymać DLC, rozbudowujące historię postaci i finalizujące niedokończony wątek z podstawowej gry.

Propozycja dodatku pojawiła się na Reddicie i została entuzjastycznie przyjęta przez użytkowników. Okazuje się, że gracze chcą wiedzieć, co tak naprawdę stało się z „prorokiem”.

Uwaga na spoilery dotyczące wątku z Garrym.

The game's first DLC should be a campaign to rescue Garry from the techno-necromancers of Alpha Centauri from r/cyberpunkgame

Garry to postać, którą trudno pominąć. Miłośnik teorii spiskowych, który twierdzi, że potrafi przechwytywać komunikaty Obcych, stoi w alei w dzielnicy Watson, głośno wygłaszając teorie o „techno-nekromancerach”, „Alpha Centauri” czy wilkołakach pod postacią nomadów. Głosu i wizerunku użyczył postaci użyczył znany streamer CohhCarnage.

Jeżeli V zdecyduje się zaangażować w zadanie z Garrym, misja kończy się porwaniem „proroka”, jednak nigdy nie dowiadujemy się, kto tak naprawdę dokonał uprowadzenia. „Pierwsze DLC do gry powinno być o ratowaniu Garry'ego z rąk techno-nekromancerów z Alpha Centauri” - sugeruje autorka powyższego posta, Katie_Boundary.

Gracze mają też inne pomysły na głównych bohaterów DLC, niekiedy z historią osadzoną przed pewnymi wydarzeniami z „podstawki” jak np.:

  • Jefferson Peralez - członek rady Night City i kandydat na burmistrza miasta
  • Sandra Dorsett - kobieta, którą ratujemy na początku gry, wyciągając ją z wanny
  • Yorinobu Arasaka - syn Saburo Arasaki, szefa korporacji
  • Jackie Welles - partner V

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami