"Skin cheaterów" ponownie w CoD Warzone. Oszuści chcą się wyróżnić

Biało-czerwona śmierć.

  • Biało-czerwony skin nie zniknął z Warzone
  • Skórka jest czasami używana przez cheaterów
  • Najwyraźniej nie boją się pokazywać, że oszukują

W Call of Duty Warzone istnieje skin postaci, który społeczność gry natychmiast utożsamia z cheatowaniem, bo jest wykorzystywany przez oszustów. O ile przez dłuższy czas wydawało się, że skórka została zapomniana, nowy raport na Reddicie udowadnia, że nieuczciwi zawodnicy wciąż nie boją się wyróżniać.

„Kiedy tylko zobaczyłem tego skina, wiedziałem, że jestem skazany na zgubę” - tłumaczy autor wpisu. „To był pierwszy mecz po kilkutygodniowej przerwie. Teraz chyba zrobię sobie przerwę na miesiąc lub dwa” - dodaje.

As soon as I seen the skin I knew I was doomed. First game from a weeks break of Warzone. Think I'll take a month or 2 away this time lmao from r/CODWarzone

Omawiany skin bardzo łatwo rozpoznać - to biało-czerwony wzór, niepodobny do żadnego innego stroju i przypominający niedokończoną lub tymczasową teksturę.

Mhartzzzy spotkał cheatera w Gułagu, i - jak można się domyślić - po rozpoczęciu potyczki niemal natychmiast padł ofiarą aimbota.

Raporty o cheaterach „przystrojonych” w biało-czerwony wzór pojawiały się kilka miesięcy temu, a następnie przycichły. Nowy przypadek dowodzi jednak, że oszuści nie boją się komunikować wszystkim wokół, że grają nieuczciwie.

Beware of pink suit hackers... Second encounter. He dropped a 46 bomb from r/CODWarzone

Autor powyższego screena twierdzi, że cheater, który wygrał mecz, wyeliminował 46 graczy.

Pochodzenie skina nie jest do końca jasne, a na samym Reddicie można znaleźć co najmniej trzy teorie. Jedna mówi o „personalizowanym” stroju, własnoręcznie stworzonym przez cheaterów, inna głosi, że skórka jest dołączana do pakietu płatnych cheatów, a zgodnie z trzecią, nietypowy strój zwyczajnie pochodzi z plików gry i wystarczy mieć narzędzia, aby go odblokować.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami