Fanka Wiedźmina zdobyła złoty medal na Olimpiadzie w Tokio

Zawodniczka ze szkoły Kota.

Rosjanka Witalina Bacaraszkina zdobyła złoty medal w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego na dystansie 10 m na Igrzyskach Olimpijskich. Szybko zwróciła uwagę graczy i fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego swoim wiedźmińskim medalionem.

Bacaraszkina nosi medalion szkoły cechu Kota - czasem jest zawieszony na jej szyi (jak w tym roku), czasem wystaje z kieszeni (to zdjęcie sprzed 5 lat, kiedy mogła się pochwalić srebrnym medalem). Najwidoczniej przynosi zawodniczce szczęście.

Podobny medalion nosi Ciri w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zawodniczka ma też części garderoby inspirowane grafikami właśnie z RPG od studia CD Projekt Red.

Uniwersum wiedźmińskie zostało niedawno rozszerzone o grę mobilną w stylu Pokemon Go. Jeśli zaczęliście już polować na przeróżne monstra, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do gry Wiedźmin Pogromca Potworów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami