Submerged, Orcs Must Die! - gry na wyłączność opuszczają Stadię

Czas na Steam.

W ubiegły piątek Orcs Must Die! 3 opuściło usługę Stadia, gdzie gra pozostawała dostępna na wyłączność od lipca ubiegłego roku. Teraz wygląda na to, że podobną ścieżkę obrało Submerged: Hidden Depths.

Orcs Must Die! 3 ukazało się 23 lipca na PC (przez Steam), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Tytuł - jak poprzednie odsłony serii - łączy gatunek tower defense i akcję. Celem jest oczywiście wyeliminowanie jak największej liczby orków na przygotowanych etapach.

Produkcja studia Robot Entertainment debiutowała 14 lipca 2020 roku, więc okres wyłączności dla usługi Stadia trwał najwyraźniej 12 miesięcy. W listopadzie wydano także rozszerzenie Drastic Steps z nową kampanią i szeregiem innych nowości.

W przypadku Submerged: Hidden Depths musimy jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie, lecz tytuł ma już kartę produktu na Steamie - z „wkrótce” jako datą premiery. Gra ukazał się na Stadii w grudniu.

Sequel produkcji z 2015 roku opowiada o eksploracji zatopionego świata. Gracz przemieszcza się na pokładzie łódki. Odkrywamy tajemnicze moce i poznajemy przeszłość okolicy - wszystko to bez przemocy.

Dwa opisywane projekty to - obok Super Bomberman R Online z maja - kolejne przykłady pozycji, które w ostatnich miesiącach opuściły Stadię.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami