Masa porzuconych, samotnych koni w Red Dead Online. Aktualizacja wprowadziła błąd

Uwaga na galopujące rumaki!

  • Społeczność raportuje o obecności dziwnych koni
  • To najprawdopodobniej klony wierzchowców graczy
  • Niektóre stoją, inne są martwe lub biegną bez celu

Jak wynika z licznych raportów społeczności Red Dead Online, lipcowa aktualizacja o nazwie Blood Money nie tylko wprowadziła do gry szereg misji, ale też zepsuła konie - na serwerach znajdziemy teraz mnóstwo porzuconych wierzchowców.

Rumaki są osiodłane i czasami mają przy sobie specjalne akcesoria, jak np. lampy, więc wydają się należeć do graczy, jednak właścicieli nigdy nie ma w okolicy.

Konie najczęściej stoją w miejscu i czekają, a w rzadkich przypadkach pojawiają się martwe. Niektóre doniesienia opisują też wierzchowce biegnące w pełnym galopie, bez wyraźnego celu - pod koniec poniższego wideo widzimy, jak takie rozpędzone zwierzę zderzyło się z graczem, wyrzucając go w powietrze. Rumaków zazwyczaj nie można dosiąść ani wejść z nimi w żadną inną interakcję.

These random horses are literally everywhere! from r/RedDeadOnline

Niektórzy zauważają w otwartym świecie duplikaty swoich własnych koni, co sugeruje, że błąd gry klonuje zwierzęta należące do graczy. Zgodnie z najpopularniejszą na Reddicie teorią, w pewnych przypadkach odbywa się to podczas wprowadzania rumaków do stajni - w trakcie krótkiego „przerywnika filmowego” fani Red Dead Online zauważają, jak konie po prostu wybiegają z budynku.

To nie pierwszy raz, kiedy sieciowy tryb Red Dead Redemption 2 ma problemy z wierzchowcami. Rockstar najprawdopodobniej szybko postara się rozwiązać problem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami