Fortnite - wyzwanie: Zbuduj wylęgarnię z drewna

Gdzie i jak wybudować konstrukcję.

„Zbuduj wylęgarnię z drewna” to jedno z legendarnych wyzwań Fortnite w 7. sezonie. Na tej stronie podpowiemy ci, jak je wykonać.

Jako że to legendarny quest, to musisz go zakończyć przed pojawieniem się następnego zestawu. Za realizację celu otrzymasz 45 tys. PD.

Jak zbudować wylęgarnię z drewna

Zanim wybudujesz wylęgarnię, musisz się zdecydować, gdzie ją postawisz. Są trzy lokacje do wyboru - gospodarstwo za górami na wschód od Kociego Kącika, wyspa na zachód od Skalistych Skarp i miejsce na południe od Siorbanych Szuwarów.

Fortnite_Hatchery_5
Fortnite_Hatchery_4
Fortnite_Hatchery_2
Wylęgarnię można wybudować w trzech lokacjach

Możesz z łatwością sprawdzić, gdzie są te lokacje, przechodząc do ekranu wyzwań w Fortnite i wybierając odpowiednie zadanie.

Kiedy postanowiłeś już, gdzie wybudujesz wylęgarnię, musisz zebrać 50 sztuk drewna, niszcząc drzewa, budynki lub inne obiekty. Gdy zgromadzisz materiały, udaj się do wybranego miejsca i zbuduj konstrukcję.

Fortnite_Hatchery_3

Kiedy wykonasz już to zadanie, możesz przejść do zaznaczenia jaja Obcego.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami