Fani nie mogą grać w Titanfall 1 i 2, więc udają, że wyszła "trójka"

Nietypowa zabawa.

Serwery sieciowych strzelanek Titanfall 1 i 2 pozostają w opłakanym stanie, regularnie „bombardowane” przez boty i przeciążane przez ataki DDoS. Fani serii nie mogą komfortowo grać, więc zaczęli udawać, że wyszła trzecia odsłona cyklu.

Miejscem akcji jest społeczność graczy w serwisie Reddit. Kilka dni temu niejaki „xKaqtuz” opublikował spreparowaną grafikę przedstawiającą menu główne wymyślonej produkcji. Jest nawet fikcyjne DLC i profesjonalne logo.

1
Nic tylko grać

Inni fani szybko dołączyli do zabawy. „Ten subreddit zaczyna tracić rozum” - skomentował jeden z czytelników, lecz to nie powstrzymało napływu podobnych postów.

Jeden z fanów przygotował nawet długą listę z ocenami wszystkich nowości, jakie pojawiły się w dodatku pod tytułem Ghosts of the Frontier (takie rozszerzenie rzecz jasna nie istnieje, tak samo jak wszystkie wymienione elementy).

Mem z „Zamierzasz wziąć dzisiaj leki na schizofrenię, czy gramy w Titanfall 3?” pojawia się regularnie, opisując - jak się wydaje - ogóle szaleństwo miłośników Titanfall, którzy już od lat zmagają się z tajemniczymi hakerami w swoich ulubionych tytułach.

Inni gracze przygotowali plakat z logo „trójki”, a także wydanie pudełkowe. Nie brakuje też głosów, że wszystko to pomaga tylko w docenieniu, jak dobrą serią jest Titanfall - gdyby tylko twórcy mogli poradzić sobie z problemami. Jak niedawno informowano, z hakerami walczą „jedna lub dwie osoby” ze studia Respawn.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami