AC Valhalla - dodatek Oblężenie Paryża zadebiutuje w przyszłym tygodniu?

Sugeruje usunięta wiadomość od twórców.

Drugi dodatek fabularny do Assassin's Creed Valhalla może zadebiutować już 5 sierpnia - wynika z wiadomości, która przez chwilę wyświetlała się na stronie gry w menu konsoli Xbox.

Jeden z graczy zdążył zrobić zdjęcie ekranu i przesłać je fanowskiemu serwisowi CriptAssassINI.

Wiadomość została już usunięta przez Ubisoft. Możliwe więc, że podawana data została wpisana przez pomyłkę. Niektórzy gracze zaznaczaj jednak, że tak „nagła” premiera dodatku byłaby miłą niespodzianką.

Oblężenie Paryża pozwoli Eivor wziąć udział w inwazji na miasto Franków w 885 roku. Nie wiadomo, na czym skupi się wątek fabularny. Faktycznie jednak wikingowie mieli wielką przewagę nad obrońcami i udało im się wywalczyć wypłacenie przez króla dużego trybutu.

Pierwotnie Assassin's Creed Valhalla miało doczekać się dwóch dużych dodatków, jednak Ubisoft zapowiedziało już, że fani mogą liczyć na kolejne DLC w przyszłym roku - choćby na nową historię związaną z Odynem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami