120 godzin Red Dead Redemption 2 w trzy minuty. Gracze pokazują kunszt Rockstara

Cała gama warunków pogodowych.

Na Reddicie opublikowano materiał, pozwalający przyjrzeć się systemowi pogodowemu i dobowemu w Red Dead Redemption 2. Nagranie typu time-lapse przyspiesza 120 godzin czasu w grze do mniej niż trzech minut czasu realnego.

Autorzy zwrócili kamerę nieco w górę, starając się pokazać zaprogramowane przez Rockstar Games zachowanie chmur oraz warunki meteorologiczne. W trakcie kilku dób widzimy całą gamę efektów, zarówno słonecznych, jak i deszczowych. Nie zabrakło mglistych poranków.

120 Hour Epic Time-Lapse | RDR2 from r/reddeadredemption

Użytkownicy Reddita zwrócili uwagę na drzewa, które uginają się zgodnie z aktualnym kierunkiem wiatru. Twórcy materiału, podpisani jako Game-Lapse, potwierdzają ten fakt, dodając, że w taki sam sposób zachowuje się dym ulatniający się z ognisk.

Film zarejestrowano na PC. Dla kontekstu warto wspomnieć, że jedna godzina w Red Dead Redemption 2 trwa dwie minuty czasu rzeczywistego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami