PS Plus: sierpień 2021 - pełna oferta

Hunter's Arena, Battle for Neighborville i Tennis World Tour 2.

Oficjalna strona PlayStation potwierdziła pełny zestaw gier, które zmierzają do usługi PS Plus w sierpniu.

Już 3 sierpnia posiadacze PS5 otrzymają Hunter's Arena: Legends - nowe battle royale dla 30 graczy, stawiające na walkę wręcz i combosy bronią białą. Zawodnicy toczą bój nie tylko z innymi bohaterami, ale też demonami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Produkcja debiutuje na konsolach PlayStation tego samego dnia, w którym dołącza do PS Plus - Sony już wcześniej ujawniło, że zagramy w ten tytuł w ramach usługi.

Dla PS4 przewidziano zaś Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville - zręcznościową strzelankę sieciową, w której po dwóch stronach konfliktu stają znane fanom cyklu zombie i rośliny - a także Tennis World Tour 2, symulator tenisa ziemnego z 2020 roku. Gra otrzymała w marcu next-genową edycję, ale nie jest ona darmowa.

3 sierpnia do oferty PS Plus wejdą:

  • Hunter's Arena: Legends (PS5)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)

Jednocześnie z katalogu znikną:

  • A Plague Tale: Innocence (PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (PS4, PS5)
  • WWE 2K Battlegrounds (PS4, PS5)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami