Nowy PES jest darmowy, ale za tryby offline trzeba będzie zapłacić

eFootball w trybie single-player tylko w formie DLC.

  • Za darmo zagramy tylko online
  • Master League i inne tryby single-player będą płatne
  • Cen jeszcze nie podano

Zbliżająca się darmowa odsłona serii PES, przemianowana na eFootball, zaoferuje w przyszłości tryby offline, ale w formie płatnych DLC - poinformowało Konami. Dotyczy to m.in. znanego fanom cyklu Master League.

„Tryby offline, takie jak Master League, będą sprzedawane w przyszłości jako opcjonalne DLC, kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami” - czytamy we wpisie wydawcy na Twitterze. Nie podano przewidywanych cen.

Master League istnieje w serii PES od 1999 roku, ale to pierwszy raz, kiedy będzie płatną zawartością premium. W trybie tworzymy i zarządzamy własną drużyną, zaczynając z fikcyjnymi zawodnikami o niskich umiejętnościach i stopniowo ulepszając zespół.

Gdy gra zadebiutuje jesienią na PC, PlayStation i Xbox, umożliwi początkowo tylko lokalną grę i mecze online z innymi użytkownikami, również z matchmakingiem cross-generacyjnym (PS5 kontra PS4 oraz Xbox Series X/S kontra Xbox One).

Późną jesienią pojawi się z kolei cross-play pomiędzy wszystkimi konsolami i PC, a także tryb online skoncentrowany na budowaniu zespołu - zapewne nowa wersja myClub, będącego odpowiedzią na FUT z serii FIFA. Zimą gra trafi na smartfony i rozgrywka międzygeneracyjna zostanie rozbudowana o urządzenia mobilne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami