GTA Online z rekordowym zainteresowaniem dzięki nowej aktualizacji

Los Santos Tuners sporym hitem.

Studio Rockstar Games pochwaliło się, że jeszcze nigdy aktualizacja GTA Online nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, jak wydane w tym tygodniu rozszerzenie Los Santos Tuners.

Firma precyzuje, że „więcej graczy dołączyło do GTA Online na premierę Los Santos Tuners niż kiedykolwiek wcześniej” - czytamy na Twitterze.

Warto zaznaczyć, że nie jest do końca jasne, jakich dokładnie graczy Rockstar ma na myśli, pisząc o dołączaniu: powracające osoby, czy też całkiem nowe konta.

Los Santos Tuners zadebiutowało we wtorek, 20 lipca. Darmowy dodatek wprowadza między innymi miejsce do spotkań graczy - LS Car Meet. To wielki magazyn, gdzie możemy pochwalić się zmodyfikowanymi pojazdami.

Twórcy przygotowali także podziemny tor wyścigowy oraz szereg innych atrakcji: nowe misje, wyścigi oraz sporo pojazdów. Tych ostatnich jest dziesięć, a jeszcze latem zadebiutuje siedem kolejnych.

Aby uczcić okazję i nagrodzić wysokie zainteresowanie, wszystkie osoby logujące się do GTA Online między 23 lipca i 1 sierpnia otrzymają 250 tysięcy wirtualnych dolarów na konto Maze Bank (wypłata od 26 lipca, do 72 godzin).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami