God Mode w CoD Warzone. Fani mają dość i zwiastują koniec gry

Niewrażliwość na pociski i egzekucje.

  • Nowy film pokazuje „God Mode” w Warzone
  • Gracz był niewrażliwy nawet na egzekucję
  • Trudno stwierdzić, czy to cheat, czy exploit, ale gracze mają dość problemów

Na Reddicie popularność zdobywa materiał, który prezentuje gracza korzystającego z czegoś na wzór popularnego w wielu grach God Mode. Postać nie tylko była niewrażliwy na postrzały, ale też natychmiast wstawała po przeprowadzonej na niej egzekucji.

„Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystkie cheaty, to nie, nie widzieliście” - napisał zirytowany użytkownik forum.

If you think that you saw all kinds of cheats. Nope, you didn't. from r/CODWarzone

Choć większość osób upatruje w God Mode właśnie cheatu, niektórzy zwracają uwagę, że może być to „tylko” tzw. exploit, czyli umyślne aktywowanie konkretnego błędu w celu wywołania nietypowego efektu. Gracz nosił na plecach tarczę, która - według pewnych raportów - wywołuje właśnie nietykalność, trafiona wybuchową amunicją.

Trudno dowieść, czy na filmie widzimy cheatera, czy osobę wykorzystującą exploit, ale komentarze pod materiałem wyraźnie potwierdzają, że gracze są już mocno zmęczeni problemami Call of Duty Warzone. Deweloperzy regularnie podają dane o kolejnych zbanowanych oszustach i usuniętych błędach, ale raportów o problemach zdaje się nie ubywać.

„Mam nadzieję, że ten post nie zostanie usunięty, bo pokazuje prawdę o tej śmieciowej grze” - wścieka się dNStreetMW. „To jest już GG dla Warzone. To była tylko kwestia czasu, aż taki cheat się pojawi. God Mode, po prostu super. To koniec Warzone” - dodaje.

„To jest właśnie powód, dla którego wróciłem do Battlefield 4 i 5” - twierdzi Menacing_Iceypole.

„Co by było, gdyby w jednej grze znalazłoby się kilku użytkowników God Mode'a? Mecz nawet by się nie skończył” - zauważa Suitable-Dingo-3666.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami