Dragon Age 4 dopiero w 2023 roku - twierdzi znany dziennikarz

Informacje z zaufanych źródeł.

Dragon Age 4 ukaże się najwcześniej za dwa lata - poinformował Jeff Grubb we wpisie na stronie VentureBeat. Autor ujawnił w przeszłości między innymi trylogię remasterów Mass Effect.

„Źródła zaznajomione z grą potwierdziły, że obecnie w planach jest wydanie jej w 2023 roku. Kiedy zapytałem o to bezpośrednio EA, przedstawiciel firmy powiedział, że data premiery nie została ujawniona” - napisał dziennikarz.

Deweloperzy nie ujawnili do tej pory żadnych nowych informacji na temat Dragon Age 4. Potwierdzono tylko, że to bezpośrednia kontynuacja Inkwizycji - o czym świadczy choćby obecność Solasa, czyli jednej z kluczowych postaci w historii poprzedniej odsłony.

W nowej części wcielimy się w bohatera, który nie ma władzy i musi radzić sobie na inne sposoby niż poprzez wykorzystanie swojej pozycji. To dosyć duża odmiana, ponieważ w poprzedniej części główna postać piastowała ważne stanowisko w poważnej organizacji, co miało wpływ na całą strukturę gry.

Miasto widoczne w powyższym trailerze to najprawdopodobniej Minrathous, stolica imperium Tevinteru. W jednej ze scen przez ułamek sekundy widać także mroczny pomiot (darkspawn).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami