Pół roku Apple TV+ za darmo dla posiadaczy PS5

Usługa streamingowa.

Sony ogłosiło współpracę z firmą Apple. W ramach inicjatywy posiadacze konsol PlayStation 5 mogą bez dodatkowych opłat aktywować subskrypcję Apple TV+ na pół roku.

Usługa kosztuje standardowo niecałe 25 złotych za miesiąc. Oferta jest ważna do 22 lipca przyszłego roku i wymaga posiadania Apple ID z przypisaną metodą płatności.

Skorzystać mogą nie tylko nowi, ale i obecni abonenci, o ile nie opłacają Apple One. Aby aktywować subskrypcję, należy włączyć aplikację Apple TV na ekranie głównym mediów w konsoli i zalogować się na konto.

Apple TV+ to usługa streamingowa amerykańskiej korporacji, uruchomiona w listopadzie 2019 roku. Ostatnio odnosi coraz większe sukcesy. Dla przykładu, sportowa komedia „Ted Lasso” otrzymała 20 nominacji do nagród Emmy - jutro otrzyma drugi sezon.

„Po zakończeniu przedłużonego okresu próbnego subskrypcja będzie odnawiana co miesiąc w cenie 24,99 zł do chwili anulowania” - zaznaczono na stronie promocji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami