Lost in Random to mroczna baśń, łącząca grę akcji z karcianką

Przypominająca Alice: Madness Returns.

Podczas pokazu EA Play Live, Electronic Arts zaprezentowało nową produkcję niezależnego studia Zoink. Lost in Random to połączenie gry akcji, platformówki i karcianki, przypominające nieco Alice: Madness Returns.

Głównym motywem przygody jest losowość. Fabuła opowiada o dwóch siostrach - o imieniu Even i Odd (co oznacza „Parzysta i Nieparzysta”), które zostają rozdzielone przez złą królową. Even, wraz z kompanem w postaci kości do gry z nogami i rękami, wyrusza w podróż, by odnaleźć Odd.

Walka stanowi ważną część gry i wyróżnia produkcję na tle konkurencji. Podczas potyczek korzystamy bowiem z wyciąganych z talii kart, pozwalających aktywować moce specjalne i nietypowe ataki. Bohaterka może włączyć tarczę czy przyzwać potężnego giganta. Gdy kostka się „naładuje”, Even losuje też dodatkowe bonusy.

Karty należy kupować w sklepach, wydając na nie znalezione po drodze monety. Gameplay sugeruje też, że podczas rozgrywki pojawią się rozmowy z opcjami dialogowymi do wyboru.

Lost in Random trafi 10 września na PC, dwie generacje PlayStation i Xbox oraz Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami