EA Play Live - jak oglądać stream

Aktualizacja: koniec pokazu.

Aktualizacja: najważniejszym punktem pokazu EA było ujawnienie kolejnego trybu sieciowego w Battlefield 2042, o nazwie Portal. Wariant to niezwykle rozbudowany edytor i kreator rozgrywek, łączący najnowszą część z BF1942, Bad Company 2 i BF3. Zaprezentowano trailer, a my opisaliśmy też nasze wrażenia.

EA potwierdziło też plotki - remake Dead Space powstaje naprawdę, a nad grą, zgodnie z nieoficjalnymi wieściami, pracuje studio Motive. Otrzymaliśmy klimatyczny zwiastun.

Wydawca zapowiedział też grę Grid Legends i zaprezentował mroczne Lost in Random w akcji.

Oryginalna treść: dziś 22 lipca, więc o godz. 19:00 rozpocznie się zorganizowany przez Electronic Arts pokaz EA Play Live, podczas którego wydawca zaprezentuje nadchodzące gry i aktualizacje już wydanych tytułów.

Konferencja EA - 22 lipca, 19:00. Stream transmisji można obejrzeć między innymi na YouTube:

O 19:00 rozpoczyna się tzw. pokaz wstępny, po którym przejdziemy do właściwej prezentacji, ale organizatorzy nie poinformowali, o której ruszy druga część.

Jakie gry zobaczymy na pokazie EA?

Zacznijmy od złych wiadomości, czyli tytułów, których z pewnością nie zobaczymy podczas konferencji. Electronic Arts potwierdziło już, że zabraknie kilku mocnych i lubianych marek:

  • Dragon Age 4
  • Mass Effect 5
  • Star Wars: The Old Republic
  • Skate 4
  • Gra w świecie Star Wars

Od dłuższego czasu zapewniano już jednak o obecności Battlefield 2042. Podczas pokazu zobaczymy nowy tryb gry, który - według twórców - jest „listem miłosnym” do fanów serii. Niewykluczone, że, zgodnie z plotkami, w pewien sposób połączy nową odsłonę strzelanki ze starszymi częściami.

ea_2
Battlefield 2042 to potwierdzony element programu

Nie może też zabraknąć nowych części dwóch flagowych sportowych serii EA - Madden 22 i FIFA 22. Możemy zobaczyć gameplaye i podsumowanie nowości w rozgrywce.

Na tym kończą się oficjalne informacje, a zaczynają domysły. Z pewnością możemy liczyć na aktualizację wieści o Apex Legends, bo battle royale święci ostatnio sukcesy, utrzymując zainteresowanie graczy. Do tego plany odnośnie Knockout City.

Niemal pewne jest, że odpowiedzialne chociażby za Star Wars Squadrons studio EA Motive pracuje nad rebootem Dead Space. Wydawca może więc zaprezentować pierwszy teaser zrestartowanej serii kultowych horrorów z inżynierem Issakiem Clarke'iem w roli głównej.

Mocnym punktem programu może być też ujawnienie The Sims 5 - wiemy, że gra powstaje, ale wciąż nie uzyskaliśmy żadnych informacji czy nawet zapowiedzi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami