Battlefield 2042: Portal - pierwszy trailer rozbudowanego "placu zabaw"

Ambitny moduł dla kreatywnych.

Portal to rozbudowany, ambitny edytor reguł gry w Battlefield 2042, który pozwoli tworzyć przeróżne rodzaje rozgrywki i udostępniać je wszystkim użytkownikom. EA opublikowało pierwszy trailer tego trybu.

Zwiastun obrazuje, jakie elementy można będzie wykorzystać, by stworzyć własną grę. Twórcy przygotowują różne mapy, broń i pojazdy z kilku starszych odsłon cyklu, a także z tegorocznej.

DICE i studio Ripple Effect przygotowali edytor wygodny w użytkowaniu, a dostęp do stworzonych przez społeczność - i samych deweloperów - gier będzie prosty i intuicyjny, zamieszczony na przygotowanej platformie.

Możliwe będzie zaprojektowanie tradycyjnych gier, ale na mapach z Bad Company 2 czy Battlefielda 1942 (odpowiednio odświeżonych), lub zupełnie absurdalnych serwerów z mocno zmodyfikowanymi zasadami, jak potyczki „noże kontra defibrylatory” lub też „4 graczy Battlefield 2042 kontra 32 graczy z Battlefield 1942”.

Więcej szczegółów na temat nowego modułu rozgrywki sieciowej znajdziecie w tekście o naszych wrażeniach z pokazu Battlefield 2042: Portal.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami