Wiedźmin Pogromca Potworów - Nemeton: oczyszczanie drzewa

Walki z bossami.

Nemetony w Witcher Monster Slayer to miejsca, w których możesz stoczyć walkę z kilkoma przeciwnikami, by wygrać złoto i punkty doświadczenia. Procedura nazywa się oczyszczaniem.

Na początek ważna informacja: Nemetony są dostępne dopiero od 10. poziomu postaci. Przedtem, choć będziesz widział Nemetony na mapie, nie będziesz mógł podjąć się ich oczyszczania.

Nemetony (1) przybierają postać sporej wielkości drzew. Tak jak w przypadku potworów, aby wejść z nimi w interakcję, należy się najpierw zbliżyć, aż zarys zmieni się na czerwony.

wiedzmin_pogromca_potworow_nemeton_1

Aby oczyścić Nemeton, będziesz musiał pokonać trzech przeciwników - najpierw dwóch nieco słabszych (2), a potem trzeciego silniejszego, bossa (3). Haczyk polega na tym, że potyczki następują jedna po drugiej, a stan życia nie odnawia się pomiędzy walkami.

wiedzmin_pogromca_potworow_nemeton_2

Klikając na Nemeton, zobaczysz najpierw jego poziom trudności (4), a także potwory, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Tak jak przed standardową walką, możesz się przygotować, zmieniając wyposażenie i wybierając oleje, petardy czy eliksiry.

Po walce otrzymasz punkty doświadczenia oraz sporo złota - nawet 100 monet. W Nemetonie po czasie ponownie odrodzą się potwory - kliknij na oczyszczone drzewo, aby zobaczyć, ile zostało czasu.

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami