Wiedźmin Pogromca Potworów - jak zdobyć srebrny miecz

Czy można uzyskać za darmo?

Jak zapewne zauważyłeś, część potworów w Witcher Monster Slayer jest podatna na ataki mieczem srebrnym, jednak postać nie ma go na wyposażeniu od początku gry. Jak go zdobyć?

Niestety, uzyskanie srebrnego miecza wiąże się z wydaniem pieniędzy - albo wirtualnych złotych monet, albo prawdziwej gotówki.

Szereg srebrnych mieczy do wyboru znajdziesz w sklepie, w zakładce Wyposażenie. Zjedź nieco na dół, by dotrzeć do srebrnych mieczy (1). Każdy ma inny bonus, przy czym różnią się ceną - najtańsze kosztują 1800 złotych monet.

wiedzmin_pogromca_potworow_srebrny_miecz_1

Miecz srebrny - a dokładniej model Wiedźmiński miecz srebrny jest też zawarty w tzw. Pakiecie Startowym (2), czyli paczce przedmiotów, którą można kupić w sklepie Thorsteina za 23,99 zł.

wiedzmin_pogromca_potworow_srebrny_miecz_2

Jak widzisz, niestety srebrne miecze nie są tanie, jednak jeśli chcesz zadawać większe obrażenia potworom podatnym na srebro, nie masz innego wyjścia.

Więcej porad:

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami