Wiedźmin Pogromca Potworów - paczki: wysyłanie i odbieranie

Prezenty od znajomych.

Witcher Monster Slayer pozwala oczywiście dodawać znajomych w grze. Nie ma tu żadnej opcji wspólnej zabawy, jednak jest jeden powód, dla którego warto mieć wielu przyjaciół grających w Pogromcę Potworów.

Chodzi mianowicie o paczki z zasobami. To nic innego jak darmowe zasoby, do których zdobycia niepotrzebny jest żaden wysiłek. Wystarczy po prostu przyjąć prezent od znajomej osoby.

By to zrobić, otwórz po prostu menu Postaci, a tam w zakładce znajomych zobaczysz odpowiednie opcje. Jeśli chcesz wysłać paczkę, wciśnij odpowiedni przycisk (1).

paczki1

Jeśli znajoma osoba wysłała paczkę tobie, na pewno nie przeoczysz zielonej ikony odbioru paczki (2).

Skąd brać nowe paczki do wysyłania? Nie ma na to żadnego sposobu. Otrzymujesz je losowo - najczęściej są to nagrody za wykonywanie misji. Masz więc kolejny powód, by skupić się na wykonywaniu zadań na początku przygody.

Warto też zaznaczyć, że za wysyłanie paczki znajomemu nie otrzymujesz żadnego doświadczenia ani wynagrodzenia, teoretycznie więc nie musisz tego robić... Ale chyba lepiej być uczynnym, prawda?

Więcej porad:

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami