Fallout 76 pozwoli tworzyć własne wersje świata

Bethesda zapowiedziała Fallout Worlds.

  • Gracze stworzą własne światy w Fallout 76
  • Moduł Worlds zniesie wiele ograniczeń budowania
  • Możliwe będzie modyfikowanie zasad rozgrywki

Deweloperzy z Bethesdy zapowiedzieli Fallout Worlds - nowy moduł przeznaczony dla Fallouta 76. Zostanie wprowadzony we wrześniu i pozwoli w dużym stopniu modyfikować świat gry na osobnych serwerach.

Gracze będą w stanie chociażby budować swoje bazy bez żadnych ograniczeń, w dowolnym miejscu. Możliwe będzie też manipulowanie różnymi mechanikami i zasadami rozgrywki.

fallout_worlds_wlasne_swiaty
Architekci będą mogli w pełni popuścić wodze fantazji

„Połączcie nieograniczone PA w walce z nieskończoną ilością amunicji, aby stać się potężnym wojownikiem pustkowi, konfigurujcie miejsca pojawienia się stworów, kontrolujcie efekty pogodowe, takie jak mgła, promieniowanie jądrowe, a nawet burze kwantowe” - czytamy we wpisie na blogu.

„Włączcie absurdalny zasięg skoków (tylko pamiętajcie wyłączyć obrażenia od upadków), włączcie fizykę ragdoll, zmieńcie limit wysokości osad... To wszystko i znacznie więcej czeka na wasze eksperymenty, a eksperymentować będziecie mogli do woli”.

Tworzenie i modyfikowanie własnych wersji świata gry możliwe będzie tylko dla abonentów Fallout 1st, ale dołączanie do udostępnionych już światów nie będzie wymagało posiadania aktywnej subskrypcji.

Co ważne, moduł Fallout Worlds już dziś będzie dostępny na serwerach testowych na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami