Aliens Fireteam Elite - sporo gameplayu z testów

Kooperacyjna walka z Obcymi.

Dziennikarze mieli okazję sprawdzić kooperacyjną strzelankę Aliens: Fireteam Elite podczas niedawnych testów alpha. Efektem są liczne materiały z rozgrywki, rzucające światło na produkcję.

Szesnaście minut akcji oferuje między innymi magazyn Game Informer. Obserwujemy graczy współpracujących w wąskich korytarzach futurystycznych baz kosmicznych i statków, rozprawiając się z hordami Obcych.

Strzelanka stawia na nieco inne podejście do uniwersum. Przeciwników jest sporo, a na ekranie widać liczby symbolizujące zadawane obrażenia. Nie może też zabraknąć kolorowych skórek na bronie.

Spostrzeżenia opublikował także youtuber „Nick930”. Ten zwraca między innymi uwagę na dodatek w postaci możliwości chowania się za osłonami - co nie ma większego sensu w starciach z hordami Obcych. Pomimo problemów - jak dodaje - chętnie wracał i powtarzał poziomy.

Aliens: Fireteam Elite ukaże się 24 sierpnia. Gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zadziała w ramach wstecznej kompatybilności.

W każdej misji bierze udział trójka żołnierzy, nawet jeśli gramy sami - w takim wypadku kontrolę nad dwójką pozostałych postaci przejmuje sztuczna inteligencja.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami