Plan serialu The Last of Us na pierwszych zdjęciach i nagraniach

Internautka dzieli się materiałami.

  • Internautka podzieliła się materiałami z planu serialu
  • Ekipa znajduje się w kanadyjskiej prowincji Alberta
  • Najprawdopodobniej trwają przygotowania do nagrań scen z prologu gry

Rozpoczęły się już nagrania do serialu The Last of Us, realizowanego przez Sony Pictures Television i PlayStation Productions dla stacji HBO - wynika z opublikowanych przez internautkę ujęć z planu.

Użytkowniczka Twittera miała okazję nie tylko zobaczyć lokację z bliska, ale nawet przejść się między budynkami czy samochodami. Ekipa znajduje się obecnie w kanadyjskiej prowincji Alberta.

Nie wiadomo, na potrzeby której ze scen powstał plan, ale biorąc pod uwagę zadbany wygląd ulicy, zespół najprawdopodobniej przygotowuje się do odtworzenia prologu gry, w którym tuż po wybuchu epidemii wirusa, Joel wraz z córką Sarah starają się uciec z rodzinnego miasteczka Austin w Teksasie.

O ile wielu producentów filmów i seriali wybiera Kanadę jako miejsce filmowania ze względów finansowych, The Last of Us wyróżnia się podobno ogromnym budżetem. Według nieoficjalnych informacji, na jeden odcinek twórcy przeznaczają średnio nawet kilkanaście milionów dolarów.

Serial najpewniej zadebiutuje pod koniec 2022 roku. W rolę Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie zagra Bella Ramsey.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami