Mistrz świata w Fortnite uhonorowany własnym skinem

Bugha już od jutra w grze.

  • W Fortnite od jutra można grać w skórze Kyle'a „Bughy” Giersdorfa
  • Mistrz świata dostał też specyficzny plecak i emotkę

Twórcy Fortnite poinformowali, że do serii skinów o nazwie Ikony - przenoszącej do wirtualnego świata gry znane osobistości - dołącza Kyle „Bugha” Giersdorf. To aktualny mistrz świata solowych rozgrywek w popularnym battle royale.

Bugha pojawi się w sklepie 21 lipca o godz. 2:00 w nocy. Nie podano ceny, ale najprawdopodobniej zmieści się w przedziale 1500-2800 V-dolców.

Skin będzie miał trzy warianty - ze strojem mistrza świata, bez stroju oraz elektryczny. Zamiast plecaka, Bugha nosi na plecach puchar Fortnite. W środku znajduje się zaś cyfrowa wersja jego suczki mopsa o imieniu Zoey.

Twórcy przenieśli też do Fortnite taniec gracza, który można było zaobserwować między innymi podczas streamów prowadzonych przez Giersdorfa. W polskiej wersji emotka nosi nazwę Zakręć się w ruchu.

W serii Ikon znajdziemy już chociażby gwiazdę koszykówki LeBrona Jamesa, streamera Ninję czy muzyków Marshmello i Travisa Scotta.

Warto nadmienić, że pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Giersdorf to mistrz świata z 2019 roku, ale ostatnio World Cup nie odbył się ze względu na pandemię.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami