FIFA 22 pozwoli stworzyć własny klub w trybie kariery

Wielki powrót.

FIFA 22 zaoferuje tryb kariery, w którym możliwe będzie stworzenie własnego zespołu piłkarskiego. Twórcy nie podali jeszcze szczegółów.

W informacji prasowej od EA Sports zamieszczono tylko wzmiankę o „zupełnie nowym doświadczeniu Create a Club”, lecz nie wiadomo, czym będzie różnił się od tego, co fani pamiętają sprzed lat.

Tworzenie klubów to nie nowość w serii FIFA, lecz od kilku lat kolejne odsłony nie oferowały takiej możliwości w karierze. Fani od dłuższego czasu mieli nadzieję na powrót tej opcji.

Gameplay z tegorocznej odsłony serii zostanie zaprezentowany niedługo. W czerwcu wyciekły już jednak informacje dotyczące kilku nowości, dotyczących choćby kontrolowanie piłkarzy w obronie.

Gra - na next-genowych konsolach oraz na Stadii - ma oferować nowy system animacji generowanych na bieżąco dzięki sztucznej inteligencji. Ma to pozwolić na lepsze regulowanie tempa biegu i bardziej naturalne przejmowanie piłki.

FIFA 22 zadebiutuje 1 października. Wersja na PC będzie tą samą, która trafi na konsole poprzedniej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami