Mobilne XCOM Legends zadebiutowało bez wcześniejszych zapowiedzi

Na razie tylko w Google Play w kilku krajach.

Wczesna strategia taktyczna XCOM Legends trafiła na urządzenia z Androidem w wybranych regionach. Premiera odbyła się bez wcześniejszych zapowiedzi.

Akcja rozgrywa się 20 lat po inwazji obcych na Ziemię, a więc w tym samym czasie, co XCOM 2. Jako przedstawiciele ruchu oporu walczymy z siłami frakcji ADVENT.

Największą różnicą w porównaniu do zwykłych gier z serii XCOM jest fakt, że jednostki nie mogą się poruszać. Nasi żołnierze stoją w miejscu przez całą walkę.

Pomiędzy misjami trafiamy do bazy, gdzie zarządzamy zespołem i skupiamy się na rozwoju technologicznym. Na trenowanie podopiecznych wydajemy różne rodzaje zasobów i waluty.

Nie zabrakło też trybu PvP, w którym zmierzymy się z innymi ludzkimi oddziałami. Jak wiele mobilnych produkcji, gra wynagradza codzienne logowanie się, proponując różne misje typu daily.

XCOM Legends jest obecnie dostępne na ograniczonej liczbie urządzeń, która może ulec zmianie do czasu premiery finalnej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami