GTA Online na PS5 i Xbox Series X/S z szybszymi samochodami niż na innych platformach

Chodzi o wybrane modele aut.

Rockstar Games ogłosiło, że pewne ulepszenia wybranych samochodów w GTA Online będą dostępne wyłącznie w wersjach na PS5 i Xbox Series X/S - kiedy te ukażą się na konsolach nowej generacji w listopadzie.

Wiadomo, że chodzi między innymi o zwiększenie prędkości, jednak twórcy nie ujawnili żadnych dodatkowych informacji, zalecając czekanie na szczegóły.

Decyzja Rockstara oznacza, że wybrane przez deweloperów samochody będą mogły rozwijać większe prędkości na PS5 i Xbox Series X/S niż rywale na PC czy konsolach poprzedniej generacji. Oczywiście za tuning prawdopodobnie trzeba będzie uprzednio zapłacić w warsztacie.

Jak można się domyślić, odzew społeczności jest w przeważającej mierze negatywny. Internauci doszukują się w polityce Rockstara wyłącznie sposobu na przekonanie graczy do kupienia kolejnej wersji GTA 5.

Dołączony do wpisu obrazek sugeruje, że wspomniane ulepszenia są związane z debiutującym jutro dodatkiem Los Santos Tuners, klimatem mocno nawiązującym do starszych odsłon filmowego cyklu „Szybcy i wściekli”. Darmowe DLC pozwoli między innymi pochwalić się zmodyfikowanymi autami w wielkim magazynie czy uczestniczyć w wyścigach na podziemnym torze wyścigowym. Do tego szereg nowych misji i kolejnych przedmiotów kosmetycznych.

Wersja GTA 5 przygotowana specjalnie z myślą o PlayStation 5 i Xbox Series X/S ukaże się 11 listopada. Dla właścicieli konsoli Sony, samodzielna edycja GTA Online przez trzy pierwsze miesiące będzie dostępna za darmo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami