Epic Games Store dostanie profile użytkowników - z platynowymi osiągnięciami

I punktami doświadczenia.

Twórcy Epic Games Store zaprezentowali, jak wyglądać będzie rozbudowana strona profilu użytkownika w aplikacji. Zmiany powinny pojawić się w sklepie w jednej z nadchodzących aktualizacji.

Nowość opublikowano w aplikacji Trello, gdzie deweloperzy publicznie dokumentują prace nad platformą. Profile przeniesiono w ubiegły piątek z kategorii „przyszły rozwój” na „następne w kolejce”.

Strona ujawnia kilka interesujących szczegółów na temat planów Epic. Podsumowanie zawiera między innymi listę znajomych, poziom doświadczenia naszego konta (w stylu Steama) i zestawienie osiągnięć (w tym Platynowe, w stylu PlayStation).

1

O planach na osiągnięcia wiemy już od dłuższego czasu. Inne opcje opisane w kategorii „następne w kolejce” to między innymi zmodyfikowana lista życzeń, graficzne porównanie edycji gier oraz koszyk na zakupy.

Nie jest obecnie jasne, kiedy dokładnie nowy profil pojawi się w Epic Games Store, ale logika pozwala sądzić, że stanie się to jednocześnie z osiągnięciami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami