W CoD Warzone zbanowano kolejne 50 tys. oszustów

Ale czy to wystarczy?

Raven Software pochwaliło się na Twitterze, że w tym tygodniu przeprowadziło kolejne dwie fale banów. Zablokowano łącznie ponad 50 tysięcy kont - poinformowali deweloperzy.

„Dawno nie wspominaliśmy o walce z cheaterami! Dwie fale banów w tym tygodniu, ponad 50 tysięcy kont” - napisano w komunikacie. „Celujemy w wielokrotnych oszustów i nie tylko”.

Jak można się domyślać, nie wszyscy są zadowoleni. Część graczy zastanawia się, dlaczego oszuści muszą cheatować kilka razy, zanim zajmie się nimi Raven Software. Nie da się także ukryć, że Warzone jest darmową produkcją, więc założenie nowego konta jest wyjątkowo proste.

„Natknęliśmy się na grupę cheaterów na siódmych poziomach. Teraz już wiemy, dlaczego. Zbanowaliście ich konta, więc rano założyli nowe. To jakiś żart” - komentuje streamer MacsLoud.

„Dziękuję za zbanowanie 50 tysięcy osób, które zbanowaliście już miesiąc temu. Nie mogę się doczekać kolejnego podejścia” - dodaje Metaphor, inny użytkownik serwisu Twitch.

Jeśli o Call of Duty mowa, to wczoraj Warzone oraz Black Ops Cold War doczekały się kolejnej, mniejszej aktualizacji. Rozpoczęto między innymi weekend z podwójnym doświadczeniem, są też nagrody kosmetyczne związane z Call of Duty League.

Błyskawicznie usunięto za to opcję ustalania wyposażenia przed meczem, z powodu sporej liczby błędów. Gracze trafiali na mapę od razu z pełnym sprzętem, niekiedy zachowując go nawet po powrocie z Gułagu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami