Rainbow Six Extraction i Riders Republic opóźnione

Ubisoft potrzebuje więcej czasu.

  • Ubisoft opóźnił dwie gry planowane na wrzesień
  • Rainbow Six Extraction ukaże się w styczniu 2022 r.
  • Riders Republic zadebiutuje 28 października

Ubisoft poinformował, że opóźnia premiery zarówno Rainbow Six Extraction, jak i Riders Republic. Oba tytuły miały ukazać się we wrześniu, lecz pierwszy zadebiutuje teraz w styczniu przyszłego roku, a drugi - 28 października.

„Za decyzją o opóźnieniu obu produkcji stoi chęć zaoferowania graczom możliwości przetestowania, sprawdzenia i wyrażenia opinii. Chcemy upewnić się, że na rynek trafiają tylko jak najlepsze wrażenia, realizujące pełnię potencjału” - napisano w komunikacie.

Szczegóły na temat dat premier ujawniono w czerwcu, podczas imprezy Ubisoft Forward. Dla Riders Republic to kolejne opóźnienie - tytuł miał pierwotnie zadebiutować jeszcze w lutym obecnego roku.

Tytuł poświęcono sportom ekstremalnym. Gracze wezmą udział w zawodach różnych dyscyplin - pojeżdżą na nartach, rowerach, snowboardzie oraz polatają na lotni.

Rainbow Six Extraction bazuje na postaciach z Rainbow Six Siege, ale zamiast rywalizacji otrzymujemy kooperację. Zmierzymy się z zainfekowanymi - przeciwnikami przypominającymi zombie.

Powyższy komunikat wydawcy - zwłaszcza wzmianka o możliwości testowania - pozwala sądzić, że Ubisoft jeszcze przed wydaniem gier pozwoli sprawdzić je w akcji. W przypadku Riders Republic potwierdzono już, że nadciąga beta.

Platformy sprzętowe są identyczne w przypadku obu gier: PC, PlayStation 4, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami