Battlefield 1 wkrótce będzie darmowy - twierdzi informator

Być może tylko na PC.

Tom Henderson zasugerował, że Battlefield 1 będzie wkrótce do odebrania całkowicie za darmo. Znany leaker jest związany z serią strzelanek od DICE i w przeszłości wielokrotnie przekazywał sprawdzone i rzetelne informacje - między innymi o najnowszej odsłonie cyklu.

„Jeśli zamierzacie kupić Battlefield 1, nie róbcie tego. W następnym tygodniu będzie do pobrania za darmo” - napisał Henderson na Twitterze.

Informator nie jest pewny co do platform, na których EA miałoby udostępnić grę, ale podejrzewa, że oferta może dotyczyć tylko PC. „Nie wiem jednak tego na 100 procent” - podkreśla.

Battlefield 1 rozgrywa się w czasie I wojny światowej, która jest raczej rzadko wykorzystywanym settingiem gier. Multiplayer oferuje standardowy podział na klasy, szeroki wybór pojazdów i walkę na dużych mapach - dzięki bagnetom większe znaczenie ma natomiast walka w zwarciu. Jest też unikalne wyposażenie, wpisujące się w realia konfliktu, między innymi granaty gazowe i kontrujące je maski.

Jest też oczywiście kampania single-player, składająca się z sześciu „wojennych historii”. Mamy okazję zwiedzić między innymi włoskie Alpy czy pustynię synajską.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami