The Legend of Zelda: Skyward Sword HD - recenzje i oceny mediów

Udany remaster.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD debiutuje jutro na Nintendo Switch. W sieci opublikowano już pierwsze recenzje, które wskazują, że Nintendo przygotowało porządny i dopracowany remaster.

Recenzenci zgodnie zaznaczają, że wszystkie usprawnienia czynią grę wygodniejszą i przyjemniejszą w odbiorze. Chwalą przede wszystkim sterowanie oraz wprowadzenie pełnej kontroli nad kamerą, którego brak był przyczyną frustracji w oryginale z Wii.

Pozytywne opinie wzbudza też odświeżona oprawa. Choć nie mamy do czynienia z remakiem, to styl graficzny pierwowzoru nadal sprawdza się świetnie, teraz tylko w wyższej rozdzielczości.

Przykładowe oceny:

W Skyward Sword eksplorujemy szereg wysp z podniebnego archipelagu. Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z klasyczną formułą serii The Legend of Zelda, a więc duży nacisk położono na przemierzanie podziemi i rozwiązywanie zagadek środowiskowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami