Syberia 1 i 2 za darmo dla wszystkich

Do zatrzymania na zawsze.

Wszyscy chętni mogą pobrać gry przygodowe Syberia i Syberia 2 za darmo ze sklepu GOG.com. Są dostępne w zestawie, a w bonusie otrzymujemy też utwory muzyczne ze ścieżki dźwiękowej i tapety na pulpit.

Oferta ważna jest do poniedziałku, 19 lipca.

Syberia to opowieść o Kate Walker - prawniczce z Nowego Jorku. Kobieta otrzymuje z pozoru proste zadanie sfinalizowania zakupu fabryki mechanicznych zabawek w Alpach. Okazuje się jednak, że właścicielka nie żyje, a spadkobierca wyruszył w podróż na Syberię, by szukać tajemniczej wyspy.

Pod względem mechaniki obydwie odsłony to klasyczne przygodówki typu point and click. Przemierzamy kolejne lokacje i wchodzimy w interakcje z postaciami czy różnymi elementami otoczenia, by rozwiązywać problemy i pchać fabułę do przodu.

Warto zaznaczyć, że gry mogą nie działać dobrze na wszystkich współczesnych systemach. W razie problemów warto skorzystać ze sprawdzonego narzędzia DxWnd, które zapewnia dużo opcji związanych z kompatybilnością starych produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami