Sieciowe Resident Evil Re:Verse opóźnione do 2022 roku

Twórcy chcą ulepszyć gameplay.

Przedstawiciele Capcomu poinformowali dziś, że Resident Evil Re:Verse - samodzielny tryb sieciowy, udostępniany za darmo dla posiadaczy Village - ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie rozgrywki. Duże znaczenie miały w tym przypadku prawdopodobnie opinie uczestników testów strzelanki.

Re:Verse przeznaczone jest dla maksymalnie sześciu osób. Celem zabawy jest eliminowanie przeciwników, co nagradzane jest punktami - wygrywa gracz, który w ciągu pięciu minut zdobędzie najwyższy wynik.

Co ciekawe, po śmierci uczestnicy wracają na pole bitwy jako jeden z potworów z dotychczasowych odsłon cyklu - wśród dostępnych mutantów są Nemesis i Super Tyrant. O rodzaju bestii, w którego zamieni się użytkownik, decyduje liczba próbek wirusa zebranych w ludzkiej formie.

Kiedy grający mutantami zostaną wyeliminowani, dopiero wtedy mogą wrócić do walki jako człowiek. W tym wypadku wcielić się można w różne znane postacie z serii Resident Evil. To choćby Jill, Leon, Chris czy Claire.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami