GTA Online jak "Szybcy i wściekli" - zapowiedziano aktualizację Los Santos Tuners

Nowe auta, wyścigi i nie tylko.

  • Kolejna aktualizacja GTA Online skupi się na samochodach
  • Premiera 20 lipca

Rockstar ujawnił szczegóły na temat kolejnego dużego rozszerzenia dla GTA Online. Los Santos Tuners - tak nazywa się aktualizacja - zadebiutuje 20 lipca i wprowadzi między innymi „gigantyczną przestrzeń społecznościową”.

Całość wydaje się czerpać inspiracje z filmów „Szybcy i wściekli” - przynajmniej tych wczesnych. Wspomniane miejsce do spotkań graczy - LS Car Meet - to wielki magazyn, gdzie będziemy mogli pochwalić się zmodyfikowanymi pojazdami.

Na miejscu znajdziemy „przedstawicieli półświatka, szukających utalentowanych kierowców, spragnionych łatwego zarobku” - czytamy w opisie. Mowa oczywiście o nowych misjach do ukończenia.

Twórcy przygotowali także podziemny tor wyścigowy oraz szereg atrakcji dla osób wydających wirtualne dolary (50 tys.) na kartę członkowską klubu: wyzwania z nagrodami, nowe elementy ubioru, tatuaże i tak dalej.

W planach są także nowe rodzaje wyścigów, za które zdobędziemy punkty reputacji. Te wymienimy na dalsze nagrody, kolejne opcje modyfikowania pojazdów, malowania karoserii, a nawet możliwość organizowania własnych imprez.

1
Grafika GTA Online chyba nieco się już starzeje...

Nie może zabraknąć całkiem nowych pojazdów. Łącznie latem ukaże się aż siedemnaście modeli, z czego dziesięć właśnie 20 lipca, wraz z aktualizacją. To między innymi sportówka Karin Calico GTF, rajdowy Karin Futo GTX, amerykański muscle Vapid Dominator GTT czy zmodyfikowany pickup Vulkar Warrener HKR.

Rockstar ujawnił także, że GTA Online otrzyma specjalne usprawnienia pojazdów wyłącznie na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, gdy tylko te wersje zadebiutują na rynku - 11 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami