CoD Warzone doczekało się "największej aktualizacji balansu" w historii

To dopiero pierwszy krok.

Twórcy Call of Duty Warzone opublikowali aktualizację, którą sami określają na oficjalnym blogu mianem „największej aktualizacji balansu” od premiery darmowego battle royale.

Ma to być pierwszy krok większej inicjatywy studia Raven, która ma na calu zwiększenie średniego TTK - time-to-kill, a więc czasu potrzebnego do zlikwidowania wroga.

Niemal każda broń doczekała się jakichś zmian, a wiele popularnych karabinów typu SCAR, Oden, AK-47s czy FAL od teraz zadaje mniejsze obrażenia przy celowaniu w tors przeciwnika.

Są jednak wyjątki. Grau 5.56 i Krig 6 doczekały się nieznacznego zwiększenia wartości obrażeń.

Deweloperzy są świadomi tego, że to początek dłuższego procesu i spodziewają się, że niektórzy gracze mogą nie być zadowoleni z proponowanych zmian. Obiecują jednak, że przez następne dni i tygodnie będą uważnie monitorować sytuację.

„Statystycznie, zawsze będzie jakaś najlepsza broń” - napisali twórcy. „Taka jest natura gry, w której najważniejsza jest rywalizacja. Gracze zawsze szukają sposobu na zyskanie przewagi” - napisali twórcy.

Raven Software chce się jednak upewnić, że różnice między różnymi rodzajami nigdy nie będą zbyt duże w zakresie obrażeń. Twórcy nie chcą bowiem, żeby „gracze czuli, że idzie im gorzej, bo nie używają tego, co akurat jest uważane za najlepsze”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami