Prawdziwa gra w kości z Assassin's Creed Valhalla hitem na Kickstarterze

Orlog dla każdego.

  • Orlog z AC Valhalla doczeka się „fizycznego” wydania
  • Licencjonowana gra w kości została ufundowana na Kickstarterze

Mini-gra w kości z Assassin's Creed Valhalla - Orlog - doczeka się prawdziwej wersji, po udanej kampanii na Kickstarterze. Premiera pod koniec roku.

Za projekt odpowiada firma PureArts, lecz całość stanowi oficjalny produkt na licencji Ubisoftu. Cel - ustalony na poziomie niecałych 60 tys. dolarów - udało się pobić błyskawicznie, a obecnie licznik wskazuje ponad 270 tys. dol. - na 13 dni przed zakończeniem zbiórki.

Orlog - jak wiedzą miłośnicy AC Valhalla - to stosunkowo prosta gra w kości, wymyślona na potrzeby tytułu. Deweloperzy chcieli jednak, by idealnie pasowała do epoki i stanowiła coś, w co Wikingowie faktycznie mogliby grać.

Podstawowy zestaw kupowany na Kickstarterze obejmie wszystko, co potrzebne: dwie miseczki na kości, dwa zestawy kości, 50 znaczników mocy, 32 kamienie punktów zdrowia, monetę oraz dwa zestawy 20 boskich mocy.

Jeśli chcemy wydać więcej pieniędzy, możemy zaopatrzyć się na przykład w specjalną matę z materiału, czy też replikę rogu Wikingów.

Odblokowano już kilka celów dodatkowych: prawdziwe kamyki w zielonym kolorze zamiast kartonowych znaczników punktów zdrowia, woreczek z logo Assassin's Creed Valhalla do zapakowania wszystkich elementów, czy też świecące w ciemnościach kości.

Orlog - choć prosty w założeniach - oferuje sporą dozę taktyki. Za pomocą symboli na kościach wybieramy rodzaje ataków lub blokowanie określonych ciosów. Ważne są też wspomniane moce bogów, mogące zmienić oblicze potyczki. Inne zawiłości objaśnia nasz poradnik.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami