FIFA 22 bez limitu aktywacji na PC - zapewnia EA

Firma zaprzecza informacjom ze Steama.

EA zapewnia, że FIFA 22 nie posiada limitu aktywacji na PC, na co wskazywał opis produkcji na Steamie.

Wczoraj internauci zwrócili uwagę na widoczną na karcie katalogowej gry na platformie Valve adnotację, z której wynikało, że tytuł można aktywować tylko na jednym komputerze. Informacja wzbudziła krytykę fanów.

W oświadczeniu przekazanym zaprzyjaźnionej redakcji brytyjskiego Eurogamera przedstawiciele EA zaprzeczyli jednak, jakoby wspomniany limit faktycznie był obecny w produkcji. Podkreślają, że wzmiankę o ograniczeniu dodano przez pomyłkę.

fifa_22_steam_limit
Karta FIFA 22 na Steam przed zmianą
fifa_22_steam_bez_limitu
Karta FIFA 22 na Steam po aktualizacji

„Możemy potwierdzić, że nie ma limitu aktywacji FIFA 22 na PC poprzez Steam na tylko jednym komputerze. Informacja pojawiła się w wyniku błędu i została już usunięta. Przepraszamy za zamieszanie i dziękujemy fanom za zwrócenie uwagi na mylną adnotację” - napisano.

Rzeczywiście zaktualizowano już kartę katalogową produkcji na platformie Valve. Wzmianka o ograniczeniu zniknęła bowiem z opisu tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu od EA Sports.

Przypomnijmy jednak, że FIFA 22 na PC nie zaoferuje nowości z PS5 i Xbox Series X/S, w tym zaawansowanego systemu animacji Hypermotion Technology i innych usprawnień w rozgrywce. Gra zadebiutuje 1 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami