Company of Heroes 3 - ruszyły otwarte testy gry

Potrwają przez kilkanaście dni.

  • Trwają otwarte testy Company of Heroes 3
  • Wczesna wersja oferuje fragment kampanii fabularnej
  • Można też sprawdzić nowości w rozgrywce

Wczoraj zapowiedziano Company of Heroes 3, czyli pierwszą od dawna odsłonę cyklu strategii w czasach II wojny światowej. Okazuje się, że każdy zainteresowany może sprawdzić grę - uruchomiono otwarte dla wszystkich testy alfa, które potrwają do 4 sierpnia.

Aby zapoznać się z produkcją, na stronie projektu należy zalogować się na konto platformy studia Relic i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Po zakończeniu procesu rejestracji, wczesna wersja tytułu powinna być dostępna w bibliotece Steam.

company_of_heroes_3_front
Tym razem gracze trafią na front śródziemnomorski

Twórcy jednocześnie podkreślają, że uruchomione testy nie mają charakteru promocyjnego. Deweloperzy chcą bowiem zebrać opinie i uwagi, które pomogą w ukształtowaniu i dopracowaniu finalnej gry.

Wczesna alfa oferuje fragment kampanii fabularnej - kilka ważnych misji z późniejszego etapu przygody we Włoszech, okupowanych przez państwa Osi. Udostępniono dwie frakcje: amerykańską i brytyjską. W przyszłości będzie można zapoznać się z modułem sieciowym.

Przetestować można również wprowadzane przez autorów nowości, Użytkownicy sprawdzą taktyczną pauzę, która pozwala zatrzymać rozgrywkę, by zaplanować i zakolejkować kolejne akcje.

Do tego dynamiczna mapa kampanii, która gwarantuje swobodę w działaniu. Gracze mogą tworzyć istotne linie zaopatrzeniowe i zabezpieczać tyły oddziałami obronnymi, a także formować partyzanckie siatki szpiegowskie, wyzwalać miasta oraz atakować wrogów z powietrza i morza, by osłabiać lub rozpraszać oponentów.

Pełna wersja Company of Heroes 3 zadebiutuje pod koniec 2022 roku na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami