Niedługo w CoD Warzone pojawi się zupełnie nowy tryb rozgrywki

Z walką o pojazdy.

  • W czwartek Call of Duty Warzone wzbogaci się o nowy tryb rozgrywki
  • W wariancie dwie drużyny staną do walki o samochody z ładunkiem
  • W planach też dodatkowe bronie

Activision poinformowało, że darmowe Call of Duty Warzone wkrótce otrzyma pierwszy tryb rozgrywki oparty o wykonywanie celów.

Wariant trafi do gry w w najbliższy czwartek, 15 lipca, jako element drugiej części nowości, które twórcy wprowadzają do strzelanki w ramach czwartego sezonu rozgrywek. Pojawi się na głównej playliście.

Opcja o nazwie Payload inspirowana jest modułem War Mode z Call of Duty: WW2. Tryb przeznaczony jest dla dwóch drużyn składających się z maksymalnie 20 użytkowników. Gracze staną do walki o samochody, które przewożą cenne materiały.

cod_warzone_bron
W planach nowa broń, która trafi do CoD Warzone i Black Ops Cold War

Atakujący będą musieli przeprowadzić pojazdy przez wszystkie punkty kontrolne w wyznaczonym czasie - jeżeli wykonają zadanie, wygrają. Obrońcy zaś spróbują pokrzyżować plany, nie tylko eliminując eskortujących, ale też stawiając przeszkody na drodze aut.

Wyeliminowani użytkownicy odrodzą się w różnych miejscach na mapie. Uczestnicy zmagań na planszach znajdą również pieniądze i tak zwane killstreaki, które pomogą towarzyszom w walce z oponentami.

Strzelanka wzbogaci się też o nowe bronie: 15 lipca pojawi się pistolet maszynowy OT 9 SMG, a w kolejnych tygodniach przeznaczony do starć wręcz buzdygan. Do tego kolejny killstreak w formie szybkostrzelnego działka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami