Jedna piąta graczy Returnal pokonała ostatniego bossa

Sugerują dane na temat trofeów.

Z pochodzących z serwerów Sony informacji o trofeach wynika, że jedna piąta graczy Returnal zdołała pokonać ostatniego przeciwnika w produkcji.

Redakcja serwisu Ungeek zauważyła, że osiągnięcie o nazwie „wewnętrzny mrok” (w angielskiej wersji językowej Inner Darkness) zdobyło 21,3 procent użytkowników. Puchar przyznaje się za zlikwidowanie Ofiona - finałowego bossa w tytule studia Housemarque.

returnal_trofea
21,3 proc. graczy zdobyło trofeum „wewnętrzny mrok” (źródło: Ungeek)

Fakt, że aż jedna piąta graczy pokonała ostatniego wroga w grze można uznać za dobry rezultat. Zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę, że Returnal koncentruje się na zabawie w pojedynkę, a tego typu tytuły nierzadko są niekończone. Poza tym produkcja wyróżnia się wysokim poziomem trudności.

Nadmienić należy, że wygranie pojedynku z finałowym przeciwnikiem nie oznacza całkowitego przejścia pozycji. Zbierając określone przedmioty gracz może odblokować trzeci akt fabularny, pełniący funkcję właściwego zakończenia. We wspomnianej sekcji nie ma jednak walk.

Tak zwane „zaliczenie” rozdziału nagradzane jest trofeum „Biały Cień” (White Shadow). Okazuje się, że osiągnięcie zdobyło łącznie 8,9 procent graczy, co oznacza, że najprawdopodobniej tyle osób zapoznało się z prawdziwym finałem Returnal.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami